برای مشاهده تخفیف های سه شنبه طلایی نورنگار کلیک کنید
NOORNEGAR فروش آنلاین دوربین و لوازم عکاسی
شاخص استحکام

راهنمایی: رمز باید دستکم ۷ حرف باشد. برای قوی‌تر کردن آن، از حروف کوچک و بزرگ انگلیسی، اعداد و نمادهایی مانند ! " ؟ $ % ^ & ) استفاده کنید.


بازگشت
به اطلاع می رساند فروشگاه شعبه بهار روز جمعه 28 دی از ساعت 10 تا 16 باز است
انتخاب دسته بندی

 

فروشگاه اینترنتی نورنگار با تکیه بر سال‌ها تجربه و اعتباری که سرلوحه سیاست‌های اعتماد‌سازی این شرکت بوده، سعی دارد تا اعتباری را که طی این سال‌ها در جامعه عکاسی به دست آورده است حفظ نماید. در همین راستا، نورنگار همواره سعی می‌کند علاوه بر رعایت تمامی تمهیدات رساندن کالا در بهترین شرایط به دست مشتریان، پشتیبان و همراه آنان در تجربه پس از خریدشان نیز باشد.

 

مهم‌ترین نکته درباره شرایط بازگرداندن کالا در مورد تجهیزات الکترونیکی این است که مشتریان به اشتباه تصور می‌کنند که اگر کمتر از ۷ روز از خرید کالا گذشته باشد، می‌توانند کالای خود را بدون هیچ دلیل فنی باز پس دهند. از آنجا که به دلیل اعتماد مشتریان به فروشنده، هیچ‌کس تمایل به خرید استفاده شده توسط کاربران دیگر ندارد، نورنگار تنها با شرایط زیر اقدام به بازپس‌گیری تجهیزات فروخته شده می‌کند. بنابراین بهتر است قبل از خرید کاملا اطمینان حاصل نموده تا شما نیز بتوانید مانند تمامی دیگر خریداران ما، به دریافت کالای کاملا نو و استفاده نشده از نورنگار اعتماد کنید.

 

با توجه به گستردگی گروه‌های کالای ارائه شده در وب‌سایت نورنگار، کلیه محصولاتی که باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف‌کننده برسند (مانند باطری‌ها یا کارت‌های حافظه) دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند و  مشمول ۷ روز مهلت تست و بازگشت کالا نمی‌شوند. همچنین کالاهایی که به صورت هدیه همراه کالاهای دیگر تقدیم خریداران می‌شوند نیز مشمول ضمانت تعویض نیستند.

 

شرایط بازگرداندن کالا

در صورتی که کالای خریداری شده دارای ایراد فنی باشد می‌توانید کالا را پس دهید. البته این ایراد باید حداکثر تا ۲۴ ساعت پس از زمان دریافت کالا به واحد خدمات پس از فروش نورنگار اعلام گردد. اشکالات فنی و ظاهری کالا، مواردی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شده باشد را شامل نمی‌گردد. البته دوربین‌ها و لنز‌هایی که توسط شرکت نورنگار عرضه می‌گردند (در صورت انتخاب مشتری) با گارانتی و بیمه ۱۵ ماهه عرضه می‌شوند و این بیمه، تمامی مشکلات رخ داده، حتی اتفاقاتی که بر اثر استفاده نادرست برای کالا ایجاد شده باشند را نیز پوشش می‌دهند.

 

استفاده نادرست از کالا، دقیقا مواردی را که در راهنمای استفاده از کالا از سوی خود سازندگان ارائه می‌گردند شامل می‌شود و تشخیص آن با بخش خدمات پس از فروش نورنگار می‌باشد. اگر وجود اشکال در کالا بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است (مانند رنگ، مدل یا مشخصات درج شده روی جعبه کالا) می‌بایست کالا به هیچ وجه از بسته‌بندی اصلی خود خارج نشده باشد. دقت داشته باشید که آزمایش و اعلام نظر درباره اشکالات فنی کالا، بسته به نوع و اشکال اعلام شده از سوی خریدار، ممکن است بین ۲ تا ۴ روز کاری از زمان بازگرداندن کالا به شرکت نورنگار طول بکشد.

 

کالا را چطور ارسال کنید؟

لطفاً قبل از هر اقدامی  با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس بگیرید و از ارسال کالا بدون هماهنگی با بخش خدمات پس از فروش وب‌سایت نورنگار خودداری کنید. برای ارسال، باید کالا به ‏خوبی بسته‌بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه مانند کابل، ریموت، باطری، دفترچه راهنما، کارت گارانتی، کارت بیمه، بند و اقلام بسته‌بندی به همراه کالای اصلی ارسال شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. شما می‌بایست کالای خریداری شده را داخل پاکت یا کارتن جداگانه‌ای قرار داده و از نوشتن آدرس یا هر مورد دیگری روی بسته یا جعبه اصلی خودداری کنید  (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید). فاکتور کالا می‌بایست همراه کالا ارسال شود و پشت آن مشکل مربوطه را بنویسید.

 

اگر ساکن تهران هستید، برای هماهنگی ارسال پیک برای تحویل گرفتن کالا، با خدمات پس از فروش نورنگار تماس بگیرید و در صورتی که ساکن سایر شهرها هستید، برای بازگرداندن کالا با خدمات پس از فروش نورنگار هماهنگ کنید.

 

هزینه ارسال چگونه محاسبه خواهد شد؟

اگر ایراد فنی، وجود مغایرت فنی (با توضیحات کالا در وب‌سایت) یا ایراد فیزیکی یا آسیب‌دیدگی ظاهری، به تائید کارشناسان خدمات پس از فروش وب‌سایت نورنگار برسد، هزینه‌های دریافت و ارسال مجدد به عهده نورنگار خواهد بود. اما در صورت انصراف از خرید، یا تائید نشدن ایراد توسط کارشناسان وب‌سایت نورنگار یا وجود مغایرت در اظهارات خریدار درباره اشکال کالا، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری است.

 

پس از رسیدن و دریافت کالا توسط خدمات پس از فروش نورنگار، روند رسیدگی به درخواست مشتری چگونه خواهد بود؟

کارشناسان خدمات پس از فروش وب‌سایت نورنگار ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می‌کنند. اگر ایراد، مغایرت یا آسیب‌دیدگی  توسط کارشناسان این شرکت تائید شود، کالا تعویض  یا مشکل آن برطرف خواهد شد و یا مشتری می‌تواند کالای خود را با مدل دیگری جایگزین کند. لازم به ذکر است که تعویض کالا منوط و مشروط به موجود بودن کالا در انبار شرکت است.

 

اگر در زمان رسیدگی و طی مراحل تست کارشناسی و اقدامات لازم برای تعویض کالا، موجودی آن به اتمام برسد، شرکت نورنگار بنا به انتخاب مشتری مجدداً کالای دیگری را برای ایشان ارسال می‌کند و یا وجه کالای مرجوعی را به حساب مشتری واریز می‌کند. بدیهی است که در صورت انتخاب کالای دیگر، تفاوت قیمت کالای جدید با کالای مرجوعی ( مبلغ درج شده در فاکتور ) محاسبه و قبل از ارسال تسویه می‌شود. برای کالای گران‌تر، مشتری تفاوت را پرداخت می‌کند و برای کالای ارزان‌تر، شرکت نورنگار تفاوت را به حساب مشتری واریز می‌کند.

 

برای اطلاع دادن درخواست خود با شماره تلفن ۰۲۱۷۳۵۶ – بخش خدمات پس از فروش  تماس بگیرید.