بررسی میکروفن همه کاره BOYA BY-M1+ویدئوReviewed by نورنگار on Jun 12Rating: 5.0میکروفن BOYA BY-M1 | بررسی+ ویدئو میکروفن همه کاره-مجله نورنگاردر این مطلب به بررسی میکروفن BOYA BY-M1 می پردازیم. می توانید ویدئو بررسی این محصول توسط کارشنای نورنگار را نیز در انتهای این مطلب مشاهده کنید..بررسی میکروفن همه کاره BOYA BY-M1+ویدئو

میکروفن BOYA BY-M1 یک میکروفن همه کاره است که کاربردهای مختلفی دارد، نه تنها از این میکروفن می توانید روی دوربین های DSLR و دوربین های فیلمبرداری، بلکه بر روی هر دستگاه ضبط صدای دیگری استفاده کنید، از این میکروفن حتی با موبایل و تبلت هم می شود استفاده کرد و این موضوع تاثیر چشمگیری در بهبود کیفیت ویدئوهای کسانی می شود که با موبایل ویدئو های خود را می سازند و یا پادکست ضبط می کتتد.

 

فیش اتصال این میکروفن ۳٫۵ میلیمتری است و از بدنه طلایی ساخته شده تا کیفیت بهتری داشته باشد، طول سیم میکروفن BOYA BY-M1 شش متر است که به شما امکان صدابرداری از سوژه های دور را می دهد. با گیره ای که این میکروفن دارد هم می توان آن را بر روی لباس نصب کرد و هم می توان در قسمت های داخلی اجسام آن را وصل کرد. این میکروفن برای ضبط صدا در استدیو بسیار ایده آل است و بر خلاف اندازه کوچک آن به خوبی از پس برطرف کردن نویز ها بر می آید . در میانه کابل این میکروفن کنترل از راه دوری وجود دارد که می توانید با استفاده از آن میکروفن را خاموش یا روشن کنید.

 

خرید میکروفن دوربین

 

فیلم‌برداری از خود
حتما بخوانید : ۱۰ نکته برای ضبط ویدئوهای سلفی جذاب‌تر

 

از نکات مثبت میکروفن BOYA BY-M1 می توان به قیمت آن اشاره کرد، قیمت این میکروفن با نمونه های آنالوگ قابل مقایسه است ، و با توجه به قیمتی که دارد کیفیت بسیار خوبی دارد . اما از معایب آن می توان به ظریف بودن گیره میکروفن اشاره کرد، در کل شاید کوچک بودن این گیره مزیت به حساب بیاید اما همین ظریف بودن می تواند باعث صدمه دیدن پارچه لباس شود، کنترل روی سیم این میکروفن صفحه نمایش یا نشانه گری برای نشان دادن روشن بودن میکروفن ندارد و همین امر ممکن است موجب ضبط یک ویدئوی کامل بدون صدا شود. در نتیجه پیشنهاد می شود تا قبل از ضبط فایل اصلی یکبار تست انجام دهید.