راهنمای ثبت سفارش | تحویل 5 روزه

چاپ آلبوم عکس (فتوبوک) روزنامه ای

آلبوم روزنامه ایی به دلیل نوستالژیک و خاص بودن رنگ و نوع چاپ آن یکی از پرمخاطب ترین محصولات نورنگار است و در دو سایز 30*40 و 40*60 طراحی و چاپ می گردد. ***(لطفا درصورت آپلود نشدن فایل عکس از طریق تلگرام باشماره 09013075030ارسال بفرمایید)****

همین حالا سفارش دهید

هزینه تا این لحظه 779,000 تومان

افزودن به سبد خرید

چرا آلبوم عکس روزنامه‌ای سفارش دهیم ؟ 


آلبوم عکس روزنامه‌ای خاص‌ترین خاطرات شما را درون خود حفظ خواهد کرد.
با داشتن چنین آلبومی می‌توان گفت شما چیزی بیش از یک آلبوم ساده دارید، زیرا که این مجموعه در نوع خود یک اثر هنری است، با ظاهری متمایز و قالبی منحصر به فرد.


معرفی آلبوم عکس روزنامه‌ای :


آلبوم عکس روزنامه‌ای شبیه به یک مجله هنری کلاسیک بوده که دارای برگه هایی با ضخامت بالا و بسیار مقاوم است.
در این نوع آلبوم، برای چاپ عکس ها از کاغذهایی به رنگ قهوه ایی استفاده می شود که حالتی نوستالژیک و خاص دارند.
با توجه به این مساله که شیوه چاپ آن، دیجیتالی است، قیمت آن نیز بسیار مناسب خواهد بود، این در حالی است که کیفیت حفظ شده است.

آلبوم عکس روزنامه ای در ۱۱ برگ دو رو (۲۲صفحه) که شامل ۲۰ الی ۳۰ عکس می‌شود، در سایزهای ۴۰*۳۰، ۶۰*۴۰ از نورنگار، قابل سفارش است و طراحی صفحات آلبوم توسط تیم طراحی ما انجام می گیرد.


آلبوم عکس روزنامه‌ای برای چه کارها و چه سلیقه هایی مناسب‌تر است؟


o    بیش از هر چیز این آلبوم ها مناسب عکس های شخصی شما هستند.
o    اگر شما جز آن دسته از افرادی هستید که به نوستالژی علاقه مند هستید، داشتن این آلبوم به سبک کلاسیک به شدت به شما توصیه می‌شود.
o    اگر عکاس هنری هستید، این آلبوم برای مجموعه عکس‌های شما عالی است.
o    قصد دارید به عکس‌های عروسی‌تان جلوه هنری ببخشید؟ پس بهترین انتخاب برای شما یک آلبوم عکس روزنامه‌ای است.
o    می‌توانید سالنامه‌ هایی از عکس های خانوادگی‌تان به سبک آلبوم روزنامه‌ای داشته باشید.
البته کاربرد این آلبوم تنها محدود به عکس های شخصی و خانوادگی نمی شود. بلکه می‌توان از آن برای مشاغل مختلف نیز استفاده کرد. برای مثال:
o    یک کاتالوگ عالی و منحصر به فرد برای استفاده در سالن های زیبایی و مد.
o    یک سازمان برای معرفی خود و همچنین معرفی تاریخچه شرکت می‌تواند یکی از این آلبوم ها را انتخاب کند و ...
از آن جایی که چیزهای کلاسیک و نوستالژی برای بسیاری از افراد جذاب است و خاطرات را در ذهن‌ ها زنده می‌کند، استفاده از این آلبوم در مشاغل و تبلیغات، به راحتی باعث جذب مخاطبان می‌شود.
دست یابی به چنین اثر هنری ارزشمندی کاری دشوار نیست چرا که سایت نورنگار این آلبوم را به صورت رایگان برای شما طراحی می‌کند.

 

آلبوم عکس (فتوبوک) روزنامه ای چیست ؟ 

آلبوم عکس روزنامه ای ظاهری شبیه به یک مجله رنگی هنری با برگ هایی  با ضخامت دارد. جنس کاغذ آن ایتالیایی است و سفارش نهایی برای محافظت و افزایش ماندگاری در طول زمان، در یک پک کلاسیک با طرح چوب و تلق شفاف قرار می گیرد. طراحی این آلبوم توسط نورنگار، رایگان است.

 

 ویژگی های آلبوم عکس روزنامه ای

 

آلبوم روزنامه ای دارای ۱۱ برگ در ۲۲ صفحه با چاپ دو رو است که قابلیت چاپ ۲۰ الی ۳۰ عکس در سایز های ۴۰*۳۰، ۶۰*۴۰ را دارد. نوع چاپ این آلبوم، دیجیتال می باشد؛ بنابراین بافت رنگ بندی در چاپ آن کاملا یک دست و شکیل است.

 

 کاربرد آلبوم روزنامه ای چیست؟

 

با توجه به اینکه سبک ساختار این آلبوم ( فتوبوک ) شبیه به مجله های کلاسیک است، برای بسیاری از افراد جذاب و یادآور خاطرات است. بنابراین ابزاری تبلیغاتی خاص برای جلب نظر مخاطبان به شمار می رود، این ساختار می تواند به جذابیت تبلیغات و معرفی اصناف مختلف کمک می کند. آلبوم روزنامه ای علاوه بر قابلیت چاپ عکس، مناسب برای درج توضیحات مرتبط با مشاغل و انواع کسب وکار است. بنابراین اگر در زمینه صنعت، خدمات، مد و زیبایی، پزشکی و ... فعالیت دارید می توانید از این نوع تبلیغ با قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه بهره ببرید.

 

علاوه براین می تواند روشی جالب و متفاوت برای چاپ عکس های اسپرت و خانوادگی باشد.

 

نظر شما درباره چاپ آلبوم عکس (فتوبوک) روزنامه ای چیست؟ برای ارسال نظر وارد شوید