چاپ تقویم 1402

با مرور سالی که گذشت می بینیم که چه لحظات خوب و شادی که با خانواده و عزیزانمان داشتیم، برای به خاطر داشتن مناسبت ها و روزهای مهم زندگی می توانید با سفارش تقویم اختصاصی با عکس های خود و ثبت اختصاصی روزهای مهم مثل تولدات، سالگرد ازدواج و.... این خاطرات ارزشمند رو درتقویم اختصاصی خود داشته باشید. ***(لطفا درصورت آپلود نشدن فایل عکس از طریق تلگرام باشماره 09100443770ارسال بفرمایید)****

جستجوی پیشرفته
product title

چاپ تقویم چوبی رومیزی

شروع از 190,000 170,000
product title

چاپ تقویم رومیزی

شروع از 170,500
product title

تقویم دیواری 4 فصل

شروع از 120,500

چاپ تقویم 1402

دیگر لازم نیست نگران باشید، یک ایده بکر به عنوان هدیه سال جدید، تقویم اختصاصی  چاپ نورنگار است که کاملاً شخصی سازی شده و بر مبنای سلیقه و خواست شما طراحی خواهد شد پس بدون معطلی تصاویر خود را ارسال کنید و پیش از سال نو، آن را تحویل بگیرید.

 

انواع تقویم  

تقویم ها از نظر کاربرد به چند گروه تقسیم میشوند .

 

تقویم های رومیزی

یکی از پر کاربرد ترین تقویم ها، تقویم های رومیزی است چرا که نه تنها مناسب برای میز کار است بلکه می تواند جایگاه ویژه ای روی اُپن آشپزخانه داشته باشد.

به طور عمده این نوع تقویم شامل 12 عدد برگه است که بر اساس تعداد ماه های هر سال و به ترتیب چیده می شود.

علاقمندان به سفارش این نوع تقویم می توانند، 12 عکس مورد نظر و مورد علاقه شان را ارسال کنند تا در هر برگه از تقویم، عکس های انتخابی، توسط طراحان بر صفحه نقش شده و بر تقویم قرار گیرد.

ضمناً می توان بر هر برگ از تقویم، جمله یا شعری انتخابی قرار گیرد که در این صورت تقاضا کننده می تواند 12 جمله به همراه عکس ها ارسال کند.

تقویم پوستری دیواری سالانه

علی رغم تقویم های رومیزی، تقویم های پوستری، تنها یک برگ دارند؛ اما سایز برگه نسبت به نوع رومیزی چند برابر است.

شیوه کار به این صورت است که ابتدا علاقمندان به این نوع تقویم، یک عکس را انتخاب کرده و برای مجموعه نورنگار می فرستند.

سپس طراحان، بهترین محل قرار گیری عکس بر تقویم را شناسایی کرده و بعد تمامی فصول و ماه ها را با چینش هایی متفاوت و خاص، بر تقویم پوستری دیواری سالانه، قرار خواهند داد.

 

تقویم پوستری دیواری فصلی

مدل تقویم پوستری دیواری فصلی، یکی از پر طرفدار ترین تقویم های سالیانه است چرا که می تواند متناسب با هر فصل، هر برگ، چیدمانی منحصر به فرد داشته و رنگ و بویی خاص به منزل یا محل کار شما بدهد.

همانطور که از نام آن پیدا است، این تقویم ها بر اساس تغییر فصول، طبقه بندی می شوند و تقاضا کننده باید چهار عکس انتخابی بفرستد تا طراحان، آن را در هر برگِ 30* 40 این تقویم قرار دهند.

بهتر است برای انتخاب عکس های این مدل تقویم، برای هر فصل عکسی متناسب با همان فصل در نظر گرفت تا جلوه ای ویژه به هر فصل ببخشد.

 

تقویم دیواری دکوراتیو

اگر می خواهید تقویمی که به دیوار آویزان می کنید ضمن نشان دادن روز های یک سال، تاثیری زیبایی شناسانه، بر دکور محیط بگذارد، می توانید تقویم دیواری دکوراتیو چاپ کنید.

این نوع از تقویم مثل مدل تقویم فصلی نیاز مند چهار تصویر است با این تفاوت که به صورت پشت و رو چاپ می شود؛ اما سایز کلی آن مثل مدل فصلی 30*40 است.

طراحی منحصر به فرد این تقویم آن جایی از مدل های دیگر تمایز پیدا می کند، که جایگاهی اختصاصی برای کلید داشته و نقش آویز کلید را نیز بر عهده می گیرد.

جنس مورد استفاده در ساخت بدنه این محصول، چوب است که می تواند القا کننده گرما و زندگی به محیط باشد.

بخش بالایی این جا کلیدی محل قرار گیری گلدانی شیشه ای است که می تواند با گل های طبیعی یا مصنوعی، به سلیقه شما، رنگ تازه ای به محیط ببخشد.

 

ایده‌های تقویم سفارشی

•          طبق رسوم ایرانی ها، به هنگام عید دیدنی، صاحب مجلس به مهمانان عیدی می دهد، چه هدیه ای می تواند مناسب تر از تقویم باشد؟ این گونه، کل سال، با نگاه کردن به آن شما را یاد خواهند کرد.

•          اگر تقویم را برای خود سفارش می دهید می توانید روز های خاص مثل روز تولد خود و عزیزانتان را با گذاشتن عکس یا موارد دیگر نشانه گذاری کنید، همچنین می توانید با جملات و تصاویر نگیزشی هر روزتان را به ایده های شخصی خود شروع کنید.

•          اگر می خواهید یک هدیه مناسب برای بزرگان خانواده مثل پدر بزرگ یا مادربزرگ ها تهیه کنید، بهترین راه چاپ عکس های کل خانواده، بر برگه های تقویم است البته ایده فوتوبوک هم می تواند بسیار تاثیر گذار باشد.

 

چاپ تقویم اختصاصی

امروزه تقویم‌ها یکی از جذاب‌ترین هدایای چاپی  هستند که به افراد داده می‌شوند. این ایده از طرف شرکت‌ها و برندها بسیار محبوب است؛ به‌طوری که اغلب نام برند خود را بر روی تقویم چاپ می‌کنند و در قالب هدیه‌هایی ماندگار و باارزش به افراد می‌دهند. می‌دانید نکته جالب چیست؟ اینکه اگر به فردی یک تقویم تقدیم کنید، ۳۶۵ روز خود را با آن خواهد گذراند و همواره به یاد شما خواهد بود. به همین علت، چاپ تقویم اختصاصی برای هدیه دادن، پروموت شدن و تبلیغات شرکت‌ها اهمیت زیادی دارد.

 

مهم‌ترین مزیتی که تقویم‌های اختصاصی دارند، عبارت‌اند از:

 

- ایده‌ای نو و تبلیغاتی جالب

تا چندین سال گذشته شرکت‌ها اقدام به تهیه بروشورها می‌کردند که خدمات خود را به نمایش می‌گذاشتند. اغلب افراد از کنار این مجموعه‌ها به‌سادگی عبور می‌کردند، بدون آنکه توجهی به آن نشان داده باشند. امروزه یک برند می‌تواند نام خود، خدمات و تمام آنچه را که می‌خواهد، در قالب تقویمی کاربردی به دیگران هدیه دهد.

 

در این صورت افراد هم احساس ارزشمند بودن به دست می‌آورند و هم به‌طور غیرمستقیم با برند و شرکت شما آشنا خواهند شد. در واقع امروزه تبلیغات غیرمستقیم توجه افراد را بیشتر از بازاریابی مستقیم به خود جلب می‌کند و تقویم‌ها بهترین وسیله برای رسیدن به این هدف هستند. 

 

- اعتبار و ماندگاری طولانی‌مدت

همانطور که می‌دانید، مدت اعتبار تقویم‌ها ۱۲ ماهه است. بنابراین با هدیه دادن تقویم می‌توانید ۱۲ ماه از سال فرد را همراهی کنید. با توجه به اینکه امروزه افراد به برنامه‌ریزی‌های روزانه اهمیت بسیاری می‌دهند، تقویم‌ها نیز نقش مهمی برعهده خواهند داشت. بنابراین هر روز چک می‌شوند، مورداستفاده قرار می‌گیرند و نگاه دیگران را به خود جذب می‌کنند و این مسئله به مدت ۳۶۵ روز تداوم خواهد داشت. آیا هدیه دیگری را می‌شناسید که چنین اعتبار و کاربردی داشته باشد؟

 

- طرح‌های و سایزهای متنوع

تقویم‌ها در سایزهای مختلفی طراحی می‌شوند که شامل پالتویی، جیبی، دیواری و رومیزی هستند. عموماً تقویم‌های رومیزی محبوب‌ترین مدل تقویم برای کادو دادن، چاپ انواع عکس و مطرح شدن نام برندها و شرکت‌ها به شمار می‌روند و طرح‌ها را به بهترین شکل ممکن نیز نشان می‌دهند. 

 

جنس کاغد  یک تقویم عموماً گلاسه‌های بادوام است و جنس بدنه نیز می‌تواند از متریال‌های مختلفی باشد. برخی از تقویم‌ها در قالب‌های چوبی طراحی می‌شوند، برخی بر روی شیشه یا پلاستیک فشرده چاپ خواهند شد و در موارد بسیاری نیز می‌تواند پارچه‌ای، کاغذی یا از جنس فوم باشد. از طرفی، این متریال‌ها با هر رنگ یا طرحی را که بخواهید، سازگار هستند. به همین علت اینکه تقویم مدنظر شما در چه طرحی، با چه سایزی و از چه جنسی ساخته شود، بستگی به سلیقه شما و طرحی دارد که مدنظرتان است. 

 

- هدیه‌ای اقتصادی

تقویم‌های اختصاصی چه در قالب هدیه شخصی باشند و چه در قالب تبلیغات‌ و برندینگ، اقتصادی هستند. هزینه چاپ و طراحی یک تقویم بسیار کمتر از چیزی خواهد شد که در ذهنتان می‌گذرد. در واقع با هزینه‌ای کم به هدیه‌ای کاربردی و جالب دست پیدا می‌کنید. 

 

- مطرح شدن نام برند

همانطور که تاکنون گفتیم، تقویم‌ها یکی از شیوه‌های تبلیغات غیرمستقیم هستند که هم هزینه کمی دارند و هم به مطرح شدن نام یک برند کمک زیادی می‌کنند. یک شرکت با توجه به سایز تقویم می‌تواند طرح لوگو، خدمات، آدرس‌ شبکه‌های اجتماعی خود و هرآنچه را که به دیدن شدن خود کمک می‌کند، بر روی آن چاپ کند.