راهنمای ثبت سفارش | تحویل 7 روزه

چاپ آلبوم عکس (فتوبوک) جلد لمینت

اگر می خواهید روی جلد آلبوم ژورنال تان (فتوبوک) یکی از بهترین عکس هایتان باشد، این آلبوم عکس جلد لمینت را پیشنهاد می کنیم، که عکس روی جلد شما با لمینتی مقاوم محافظت می شود. ***(لطفا درصورت آپلود نشدن فایل عکس از طریق تلگرام باشماره 09100443770 ارسال بفرمایید)****

همین حالا سفارش دهید

هزینه تا این لحظه 849,500 تومان

افزودن به سبد خرید

چرا  آلبوم عکس جلد لمینت سفارش دهیم  ؟


آیا می دانید داشتن آلبوم عکس دیجیتال (فتوبوک) چه مزیت بزرگی برای شما دارد؟ با تهیه آن دیگر لازم نیست آلبوم عکس جداگانه تهیه کنید چرا که طراحی آن به صورت رایگان در مجموعه نورنگار انجام می شود و عکس های فراوانی در این نوع آلبوم گنجانده خواهد شد.


فرایند تولید آلبوم عکس (فتوبوک) جلد لمینت:


شیوه صحافی کردن بخش داخلی این نوع آلبوم به این صورت است که با استفاده از ضخیم ترین و با کیفیت ترین مقوا ها و چسباندن تصاویر بر آن، از با کیفیت ترین چسب ها برای چسباندن مقوا ها به یکدیگر استفاده می شود.
این شیوه از صحافی در مقایسه با سایر شیوه ها مثل منگنه یا سیمی کردن از مقاومتی دو چندان بر خوردار است، این یعنی تصاویر شما در امنیت کامل قرار خواهند گرفت.
مجموعه چاپ نورنگار نیز، برای بالا بردن سطح کیفیت کار و جلب رضایت شما به صورت تمام و کمال، از این شیوه برای صحافی آلبوم ها استفاده می کند.


جلد لمینت


یکی از مهم ترین بخش های آلبوم، جلد آن ها است که مدل های متفاوتی دارد؛ اما جلد لمینت یکی از بهترین انواع جلد ها از نظر استحکام و زیبایی است. و دیگر مزیت ان این است که جلد شما با عکس انتخابی زیباتر می شود.


جالب است بدانید که این نوع جلد در واقع از لمینت کردن عکس برگزیده شما تولید می شود پس شما می توانید خاص ترین عکس خود را به عنوان جلد آلبومتان انتخاب کنید.
پیش از هر چیز باید دانست که لمینت به شیوه ای گویند که بعد از چاپ شدنِ تصاویر یا هر چیز دیگری، بر روی آن لایه ای پلاستیکی قرار دهند.


این لایه پلاستیکی که مشابه آن را ممکن است بر روی کارت ویزیت ها، کارت های دانشجویی یا هر چیز پر اهمیت دیگری دیده باشید، عمر تصویر یا کاغذ ارزشمند شما را دو چندان می کند.
لمینت ها خود به دو دسته تقسیم می شوند که یکی از آن ها مات و دیگری براق است، که از نام آن ها شکل ظاهری آن مشخص است.


کارکرد لمینت تنها به استحکام بخشیدن به آثار چاپی منتهی نمی شود بلکه خود، جلوه ای زیبا به آثار خواهد داد.
مجموعه نورنگار با استفاده از این شیوه، آلبوم های بسیار زیبایی تولید کرده است که ضمن مقاومت بالا، زیبایی چشم نوازی دارد، برای اطلاع از جزئیات می توانید با ما تماس بگیرید.

 

نظر شما درباره چاپ آلبوم عکس (فتوبوک) جلد لمینت چیست؟ برای ارسال نظر وارد شوید