راهنمای ثبت سفارش | تحویل 7 روزه

مگنت

این مگنت ها در سایزهای مختلف تولید می شود و بر روی سطوح فلزی نصب می شود و بیشترین کاربرد آن نصب بر روی یخچال می باشد.

همین حالا سفارش دهید

هزینه تا این لحظه 25,900 تومان

افزودن به سبد خرید

 

چاپ عکس روی مگنت 

مگنت آهنربایی با قابلیت چاپ سفارشی عکس های دلخواه شما با سایزهای دلخواه مناسب برای تزیین وسائل فلزی منزل به ویژه آشپزخانه است. همچنین می تواند یک ابزار تبیغاتی جذاب و ماندگار برای تبلیغ انواع کسب و کار باشد.

 

کاربرد چاپ عکس روی مگنت 

 

بسیاری از افراد برای تزیین دکوراسیون منزل به ویژه وسایل آشپزخانه نظیر یخچال، فریزر و کابینت های فلزی، از مگنت استفاده می کنند. مگنت ها صفحاتی آهنربایی با قابلیت ارتجاعی هستند که به سادگی روی سطوح فلزی نصب می شوند.

۱- شما می توانید تصاویری زیبا از عکس های اسپورت، خانوادگی، عکس کودکان و ... را به سلیقه خود انتخاب کرده و برای چاپ روی مگنت سفارش دهید. یکی از ایده های خلاقانه برای زینت بخشی به دکوراسیون منزل، استفاده از چندین مگنت در کنار هم به صورت پازل یا پراکنده است.

۲- علاوه براین، امروزه مگنت ها به طور گسترده ای در تبلیغات مورد استفاده قرار می گیرند. می توان از مگنت با سایز ۱۰*۱۰ برای معرفی مشاغل و درج راههای ارتباطی نظیر شماره تلفن، آدرس و ... استفاده کرد. ماندگاری و بازدهی این نوع تبلیغات بسیار بالا می باشد، به ویژه برای کسب و کارهایی که مشتریان برای خرید کالا یا خدمات نیاز به تماس تلفنی دارند. این قبیل مشاغل می توانند از چاپ روی مگنت که قابل نصب روی سطوح فلزی است، استفاده کرده و همیشه در دسترس باشند.

نظر شما درباره مگنت چیست؟ برای ارسال نظر وارد شوید