چاپ کارت تبریک

ارسال کارت پستال، یک سنت قدیمی و دوست داشتنی در دنیاست. شما می توانید پیام‌های تبریک سال نو. تولد، سالروز ازدواج ، ولنتاین و .... با کارت پستال های نورنگار با عکس و متن دلخواه این ایده دوست داستنی قدیمی را در قالبی جذاب آنلاین سفارش داده و به هر آدرسی دوست داشتید ارسال کنید. ***(لطفا درصورت آپلود نشدن فایل عکس از طریق تلگرام باشماره 09100443770ارسال بفرمایید)****

جستجوی پیشرفته

چاپ کارت پستال (کارت دعوت)

 چاپ کارت پستال برای تبریک مناسبت‌ها، مانند تولد ، عروسی، تبریک سال  نو  و دعوت افراد به حضور در مراسمات  به کار می رود و نسبت ‏به دیگر روش های  دعوت  مانند پیام رسانها،ایمیل ، تماس تلفنی و ... ارزش بسیار بالاتری دارد و یکی از بهترین شیوه های  ابراز محبت و بیان احساسات صمیمانه به مخاطب می باشد .

چاپ کارت پستال در برانگیختن احساسات مخاطب تاثیر بسازایی دارد. به همین دلیل برای برانگیختن احساسات و عواطف  مخاطب مورد نظر،  بهتراست با توجه به مناسبت مربوطه از طرح های زیبایی که در سایت موجود است یکی از طرح ها را انتخاب کرده و با عکس شخصی و متن سفارشی کارت تبریک  مورد نظر را سفارش دهید.

 

انواع کارت پستال

چاپ کارت پستال، انتخاب مناسبی برای  تبریک سال نو، تبریک جشنها، تبریک تولد، تبریک ولنتاین، تبریک شب یلدا، تبریک روز مادر ، تبریک روز پدر و دعوت به حضور در مراسمات مختلف می باشد. کارت تبریک های نورنگار نسبت به مراسم های های مختلف طراحی شده و شما می توانید هر یک از طرح ها ی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

 

 چاپ کارت تبریک بنا به مناسبت های مختلف طراحی شده و شما می توانید متن و عکس کورد نظر خود را برای چاپ برای ما ارسال کنید، برخی از مناسبت ها:

-کارت تبریک عید نوروز

-کارت تبریک روز مادر

-کارت تبریک روز معلم

-کارت تبریک تولد

-کارت تبریک شب یلدا

-کارت تبریک روز پدر

-کارت تبریک عید فطر

-کارت تبریک راه اندازی کسب و کار نو

 

چاپ کارت دعوت برای دعوت رسمی از مخاطبان در مراسماتی همچون:

-کارت دعوت همایشها

-کارت دعوت نمایشگاهها

-کارت دعوت مراسم ها

-کارت دعوت کنفرانس

-کارت دعوت عروسی

-کارت دعوت مراسم ترحیم

 

سایزهای استاندارد کارت پستال :

 A4 = 21 x 29.7 cm

 

ویژگی های کارت تبریک

تمامی مراحل آماده سازی و چاپ این کارت تبریک با بهترین کیفیت انجام می شود. تصاویر چاپ شده در دو طرف آن، با استفاده از به مدرن ترین دستگاه چاپ، به صورت شفاف و باکیفیت می باشد. می توانید علاوه بر چاپ عکس از درج پیام تبریک روی این کارت نیز استفاده کنید.
نوع چاپ این محصول چاپ دیجیتال روی کاغذ گلاسه 300 گرم هست