چاپ آلبوم عکس (فتوبوک)

آلبوم عکس( فتوبوک) اصطلاحات دیگری نیز دارد مانند: کتاب عکس،آلبوم ژورنال،آلبوم دیجیتال و ... که عکس های شما در ابعاد مختلف کنار هم توسط طراح چیده شده، سپس چاپ و صحافی میشود و شبیه کتاب شده و بعد از آن داخل جلدهای متنوعی که داریم گذاشته می شود. آلبوم های عکس یکی از بهترین شیوه های نگهداری عکس ها با قیمتی مناسب است. ***(لطفا درصورت آپلود نشدن فایل عکس از طریق تلگرام باشماره09100443770ارسال بفرمایید)****

جستجوی پیشرفته

آلبوم عکس (فتوبوک) چیست؟

چقدر تماشای تصاویر و خاطراتی که به صورت عکس ثبت کرده‌اید برایتان اهمیت دارد؟ آیا دوست دارید بخشی از خاطراتتان در همان گوشی موبایل قرار بگیرد که هرزگاهی عکسی را پیدا کرده و تماشا کنید؟ اگر آلبوم‌های قدیمی و خاطرات دوران مادران و پدرانتان را تماشا کرده باشید حتما متوجه حسی که یک آلبوم عکس به شما القا می‌کند شده‌اید. حسی از زندگی کردن خاطرات و دقایقی که شاید در آن حضور نداشته‌اید اما ورق زدن آن در یک آلبوم برایتان طوری لذت بخش است که انگار شما نیز آن لحظات را زندگی کرده‌اید. 


آلبوم عکس که اسم های مختلفی نیز مثل  آلبوم دیجیتال ؛ آلبوم ژورنال یا فتوبوک دارد .  فتوبوک نمونه خلاقانه و امروزی آلبوم‌های عکس قدیمی است. همانطور که از نامش پیداست، مثل یک  کتاب عکس است . بنابراین عمده تفاوت آن با آلبوم های قدیمی عکس این است که عکس های چاپ شده مانند کتاب صحافی شده و با انواع مختلف جلدها (جلد چرمی، جلد عکسی، جلد مخملی و ...) تولید می شود و دیگر نیازی به خرید البوم عکس و قراردادن عکس داخل آن نباشد.

 

کاربردهای آلبوم عکس (فتوبوک)

• کاتالوگ  : آلبوم عکس (فتوبوک‌ها ) گاهی می‌توانند نقش یک کاتالوگ را نیز ایفا کنند. تصور کنید شما یک طراح لباس هستید که می‌خواهید نمونه‌ای از طراحی‌هایتان را به شکل چاپ داشته باشید. فتوبوک می‌تواند گزینه مناسبی برایتان باشد. کتابی از کارهایتان که همانند یک مجله مد به نمایش گذاشته می‌شود.

• جمع آوری آثار عکاسی  : بسیاری از عکاسان نیز ازآلبوم عکس ( فتوبوک) برای جمع آوری آثار عکاسی خود استفاده می‌کنند. 

• آلبوم‌های عروسی :  امروزه اغلب آلبوم‌های عروسی و فرمالیته نیز به صورت آلبوم عکس ( فتوبوک )عرضه می‌شوند. 

• ثبت  رویداد مهم زندگیتان :  برای هر رویداد مهم زندگیتان، همانند تولد فرزند، می‌توانید یک آلبوم عکس( فتوبوک )جداگانه داشته باشید. 

 

محاسبه آنلاین قیمت آلبوم عکس ساده

 

مزیت آلبوم عکس ( فتوبوک ) چاپ نونگار

•  آلبوم عکس (فتوبوک‌ها ) شما را نسبت به نگرانی از بین رفتن عکس‌های دیجیتالتان خلاص می‌کنند. 

•  مقرون به صرفه از لحاظ اقتصادی :   شما می‌توانید آلبوم عکس (فتوبوک) در سایز و اندازه مختلف انتخاب کنید. 
+ از آنجایی که عکس ها در آلبوم عکس طراحی می شوند در هر صفحه شما می توانید تعداد عکس های بیشتری استفاده کنید و در یک البوم 10 برگ (20 صفحه) حدود 30 تا 35 عکس استفاده می شود و در این صورت از لحاظ اقتصادی عکس های بیشتری چاپ می شود و مقرون به صرفه تر هست.

• چیدن عکس با متن زیباتر و جذاب‌تر:  امکان چیدن عکس و نوشتن متن توسط خودتان وجود دارد بنابراین می‌توانید عکس‌ها را طوری بچینید که داستانتان را زیباتر و جذاب‌تر بازگو کند. 

• بعنوان هدیه : آلبوم عکس ها ( فتوبوک‌ها)  بعنوان هدیه نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند. اگر خاطرات به یادماندنی با دوستتان دارید، عکس‌ها و تصاویرتان را در یک فتوبوک چاپ کنید و با نوشتن خاطرات و روایت اتفاقات جذاب و مهم مشترک زندگیتان، یک هدیه خارق العاده و تک برای دوستتان تهیه کنید. 

 نمونه کار :  اگر عکاس هستید،آلبوم عکس ( فتوبوک)  نمونه کارهای شما را با جذابیت بیشتری در دسترست مشتریان قرار خواهد داد. 

•  عمر طولانی و ماندگاری بالایی : آلبوم عکس ها (فتوبوک‌ها) با توجه به جلد های مقاومی و چاپ هایی (قابل شستشو با دستمال نمناک) دارند عمر طولانی و ماندگاری بالایی داشته باشند. بنابراین نگرانی بابت آسیب دیدن آن‌ها وجود ندارد. 

متناسب با هر بودجه‌ای : با توجه به تنوعی که در طراحی، تم، جنس و سایز این کتاب عکس‌ها وجود دارد به راحتی با هر بودجه‌ای می‌توانید برای خودتان یک  آلبوم عکس (فتوبوک) بسازید. 

 

عوامل موثر در قیمت  البوم عکس( فتوبوک )

همانند هر کالای دیگری، انواع فتوبوک نیز با قیمت متنوع در بازار موجود است. عواملی که در قیمت فتوبوک موثر هستند شامل موارد زیر می‌شوند: 

• بدون شک اولین فاکتوری که به روی قیمت این محصول تاثیرگذار است اندازه آن است. هر چه فتوبوک بزرگتر باشد قیمت بیشتری نیز خواهد داشت. 

• جلد های آلبوم عکس  قیمت های  متفاوت دارند. طبیعیست که جلد آلبوم عکس (فتوبوک) با جلد های کریستال و سفارشی قیمت گرانتری نسبت به جلد ساده داشته باشد. 

• کیفیت و نوع چاپ و صحافی صفحات داخلی نیز به روی قیمت فتوبوک تاثیرگذارند. 

• تعداد صفحات بیشتر نیز به روی قیمت تاثیر مستقیم دارند. 

 

برای داشتن البوم عکس نوع آلبوم عکس و جلد آن را می توانید انتخاب کنید پس از آن سایز و نوع چاپ و تعداد برگ های را انتخاب کنید و پس از پرداخت عکس های خود را در سایت آپلود کنید

 

فتوبوک‌ها نیز انواع مختلفی دارند، از طرح و رنگبندی گرفته تا سایز  اندازه، نوع جلد و موارد دیگر، بنابراین برای هر سلیقه و هر داستانی، یک فتوبوک مناسب خواهید یافت.