فایل‌های خام را چگونه باز کنیم؟ |ویدئو آموزشی فایل خام-مجله نورنگارReviewed by نورنگار on Apr 15Rating: 5.0اگر قصد کار کردن با فایل‌های خام دارید اولین نکته این خواهد بود که چگونه فایل‌های خام را باز کنیم؟ در این ویدئو به این سوال پاسخ خواهیم داد.در قسمت اول مجموعه ویدئوهای همه چیز در مورد فایل خام بررسی کردیم چرا باید از فایل خام استفاده کرد. اکنون اگر قصد دارید کار کردن با فایل‌های خام دوربین‌های دیجیتال و ویرایش آنها را بیاموزید، اولین نکته ای که باید به آن بپردازیم این خواهد بود که چگونه فایل‌های خام را باز کنیم؟ در این ویدئو به این سوال پاسخ خواهیم داد. .چگونه فایل‌های خام را باز کنیم؟

قبل از هر چیز توجه داشته باشید آموزش‌هایی که در این دوره آموزشی ارائه می‌‍شود، در داخل نرم افزار فتوشاپ و بریج انجام می‌شوند. احتمالاً برنامه فتوشاپ را خواهید داشت. اما برای شروع به برنامه Bridge هم احتیاج پیدا می‌کنیم. این برنامه یکی از برنامه‎های ساخت شرکت ادوبی هست و به رایگان ارائه می‌شود و در نتیجه شما می‌توانید به راحتی آن را از روی اینترنت دانلود کنید.

 

بیشتر بخوانید: bridge چه امکاناتی دارد؟

 

اگرچه در این مجموعه آموزشی به ندرت از یک فایل jpg استفاده می‌شود اما در کنار فایل خام می‌توانید ببینید که چطور می‌شود یک فایل jpg را هم وارد ویرایشگر فایل‌های خام کرد و از امکانات پیشرفته این برنامه برای کار روی فایل‌های jpg هم استفاده کرد. پس ویدئو آموزشی زیر را از دست ندهید.

 

دوشنبه و پنجشنبه هر هفته منتظر قسمت‌های جدید سری ویدئوهای آموزشی همه چیز در مورد فایل خام باشید.