دسته بندی محصولات

 • عکاسی

 • فیلمبرداری

 • نورپردازی

 • تجهیزات صدا

 • لوازم جانبی

 • لوازم جانبی موبایل

 • محصولات دست دوم

 • محصولات آموزشی

لوازم جانبی دوربین

(همه محصولات)

ژست عکاسی دخترانه؛ 20  ژست خاص که هر دختری باید بلد باشد

ایده عکاسی
ژست عکاسی دخترانه؛ 20  ژست خاص که هر دختری باید بلد باشد

ایده ژست برای عکاسی دخترانه:

 • قرار دادن دست‌ها در جلوی بدن، یک ژست عکاسی بسیار زیبا برای خانم‌ها محسوب می‌شود.
 • نگاه از بالای شانه

 • یک بازو به صورت ضربدری و دست دیگر روی چانه

 • بازوهای ضربدری
 • نشستن روی زمین و تکیه دادن به جلو

 • نشستن با زانوهای ضربدری

 • دست به کمر

 • زانو بالا

 • نشستن روی زمین به پهلو

 • مرتب کردن موها

 • تکیه دادن به دیوار و شکستن مفصل ران

بسیاری از عکاسان فکر می‌کنند تنها چیزی که در ژست عکاسی دخترانه مهم است، این است که آن‌ها را زیبا جلوه دهد. اما چنین چیزی اصلاً سخت نیست. چالش اصلی عکاسان این ژانر، ایجاد احساس اعتماد به نفس در مدل و سپس، یافتن ژست مناسب است که به مدل کمک می‌کند تا داستانش را، از طریق پرتره خود تعریف کند.

هر زمانی که می‌خواهید یک ژست عکاسی دخترانه را در مدل خود پیاده‌سازی کنید، باید مدنظر داشته باشید که او چه انتظاراتی از عکس خود دارد و چرا این کار را انجام می‌دهد.

 • آیا او یک مدل حرفه‌ای است که برای نمونه کارهای خود عکس می‌گیرد؟
 • آیا او برای جشن فارغ‌التحصیلی خود عکس می‌گیرد؟
 • آیا او این کار را برای توانمندسازی و افزایش عزت نفس خود انجام می‌دهد؟
شما را به دیدین ویدئو آموزش ژست عکاسی دخترانه، که توسط تیم نورنگار تهیه شده دعوت میکنیم.

دانستن پاسخ این سؤالات به شما کمک می‌کند تا برخی از ژست‌های عکاسی دخترانه را از قبل برنامه‌ریزی کنید. در حین این‌که ژست عکاسی دخترانه مورد نظرتان را انتخاب می‌کنید، حتماً سن و شکل بدن سوژه خود را درنظر بگیرید. در این مطلب، بیش از 20 مورد از محبوب‌ترین ژست‌های دخترانه برای عکاسی آورده شده است. این ایده‌ها یک نقطه شروع عالی برای عکاسی در این ژانر هستند. با استفاده از این ژست‌ها، می‌توانید موفق‌ترین حالت‌های بدنی را کشف و تغییرات لازم را در آن‌ها اعمال نمایید. از این نمونه‌ها می توانید برای ژست عکاسی دخترانه در خانه هم استفاده کنید.

ژست عکاسی دخترانه؛ 20  ژست خاص که هر دختری باید بلد باشد
ژست عکاسی دخترانه؛ 20  ژست خاص که هر دختری باید بلد باشد ( عکاسی : ستاره روزبهانی )

1. دست‌ها در جلو

قرار دادن دست‌ها در جلوی بدن، یک ژست عکاسی بسیار زیبا برای خانم‌ها محسوب می‌شود. برای دستیابی به این ژست، مدل خود را مستقیماً در مقابل دوربین قرار دهید یا از او بخواهید در زاویه 45 درجه بایستد. سپس در حالی که بازوان او رو به پایین و ریلکس هستند، از او بخواهید مچ یکی از دستانش را با دست دیگر بگیرد. همچنین می‌توانید او را در مقابل یک تکیه‌گاه قرار دهید که با دست آزادش، آن را نگه دارد. این کار باعث سفارشی‌تر شدن ژست خواهد شد.

قرار دادن دست‌ها در جلوی بدن، یک ژست عکاسی بسیار زیبا برای خانم‌ها محسوب می‌شود.
قرار دادن دست‌ها در جلوی بدن، یک ژست عکاسی بسیار زیبا برای خانم‌ها محسوب می‌شود.

2. نگاه از بالای شانه

نگاه کردن مدل از بالای شانه خود به سمت دوربین، همیشه یک ژست سرگرم‌کننده و پویا خواهد بود. من این ژست را یک مورد ضروری در بین ژست‌های عکاسی دخترانه می‌دانم.

برای این کار، از مدل خود بخواهید از دوربین دور شود. او می‌تواند ثابت بایستد یا راه برود. سپس از او بخواهید سرش را به سمت شما بچرخاند و از زوایه موازی با شانه خود، و از بالای آن، به دوربین عکاسی  نگاه کند. از مدل خود بخواهید این ژست را از هر دو طرف امتحان کند تا بتوانید به بهترین نتیجه ممکن دست پیدا کنید.

نگاه کردن مدل از بالای شانه خود به سمت دوربین
نگاه کردن مدل از بالای شانه خود به سمت دوربین ( عکاسی : ستاره روزبهانی )

جشنواره عکس نورنگار

3. یک بازو به صورت ضربدری و دست دیگر روی چانه

ایجاد ژست عکاسی دخترانه به وسیله بازوها، کار دشواری است. آن‌ها باید طبیعی و پویا به نظر برسند، بدون این‌که حواس شما را پرت کنند. به همین دلیل، این ژست اگر درست از آب در بیاید، بسیار عالی خواهد بود. شما از بازوها استفاده می‌کنید تا توجه بیننده را به سمت صورت مدل هدایت کنید.

ابتدا از مدل خود بخواهید تا یک دست را در مقابل شکمش قرار دهد. سپس بازوی دیگر را خم کنید تا بتواند گونه یا چانه خود را لمس کند. او می‌تواند آرنج خود را روی بازوی ضربدری خود قرار دهد. این ژست باید در آرام‌ترین حالت ممکن شکل بگیرد. پس از مدل بخواهید هر قسمت از بدنش را بدون فشار آوردن به آن، در جای خود قرار دهد.

4. بازوهای ضربدری

بازوهای ضربدری یک ژست عالی برای هدشات‌های حرفه‌ای و پرتره‌های شرکتی است. از مدل خود بخواهید دست‌هایش را روی هم بگذارد. او می‌تواند رو به جلو به سمت دوربین و یا با زاویه 45 درجه بایستد. اگر او وزن خود را روی یک پا بگذارد، بالاتنه او متعادل خواهد شد و با دست‌های ضربدری‌اش خط مورب خوبی ایجاد می‌کند.

5. نشستن روی زمین و تکیه دادن به جلو

نشستن مدل روی زمین و خم شدن به جلو، یک ژست عکاسی دخترانه عالی برای پرتره‌های غیررسمی است. این ژست همچنین در محیط‌های شهری و طبیعی، مانند پیاده‌رو و چمن کف مزرعه، به خوبی جواب می‌دهد.

کافیست از مدل خود بخواهید روی زمین بنشیند و پاهایش را خم کند. سپس او را به جلو خم کنید تا آرنج‌های خود را روی زانوهایش قرار دهد. این ژست هنگام نشستن روی مبل یا تخت، برای عکاسی خانگی نیز مناسب است.

نشستن مدل روی زمین و خم شدن به جلو
نشستن مدل روی زمین و خم شدن به جلو

6. نشستن با زانوهای ضربدری

اگر به دنبال یک ژست رسمی‌تر و شیک‌تر برای پرتره‌های نشسته می‌گردید، این همان چیزی است که می‌خواهید! از مدل خود بخواهید روی صندلی یا کاناپه بنشیند. سپس بگویید پاهایش را روی هم بگذارد و زانوهایش را به پهلو خم کند. مورب ایجاد شده توسط پاهای او تصویر را پویاتر می‌کند و چشم بیننده را به سمت او هدایت می‌نماید.

با تغییر لباس یا نوع صندلی، می‌توانید حال و هوای عکس را تغییر دهید. این عکس می‌تواند شامل یک ظاهر لاکچری برای یک عکس مد یا دارای یک استایل کلاسیک برای یک تاجر باشد.

7. دست به کمر

دختری که در حالت ایستاده، دستانش را در کنار خود قرار داده است، کسل و خسته و به طور کلی ناخوش‌احوال به نظر می‌رسد. به جای این کار، از مدل خود بخواهید دست‌های خود را روی کمرش قرار دهد.

مثلث‌های تشکیل شده توسط بازوهای خمیده در این ژست عکاسی دخترانه، ترکیب قدرتمند و پایداری را ایجاد می‌کنند که مدل شما را بسیار با اعتماد به نفس‌تر و توانمندتر نشان می‌دهد.

8. زانو بالا

این ژست عکاسی دخترانه، چه مدلتان رو به دوربین ایستاده باشد چه به پهلو، عالی است.

از او بخواهید پشت به دیوار، میز یا سطح دیگری بایستد. سپس بگویید یکی از پاهایش را خم کند و آن را به دیوار یا سطح خارجی تکیه دهد.

اگر از پهلو عکاسی می‌کنید، می‌توانید از سوژه خود بخواهید که دستش را بلند کند و بازویش را خم نماید. او می‌تواند با موهای خود بازی کند یا کلاه به دست بگیرد. به این ترتیب، مفاصل خم شده دست و پای او مثلث‌هایی ایجاد می‌کنند که تصویر را پویاتر نشان می‌دهند.

9. نشستن روی زمین به پهلو

نکته شگفت‌انگیز در ژست نشستن به پهلو، این است که به لطف خطوط مورب، ترکیبی زیبا و پویا از بدن خانم ایجاد می‌شود. این ژست حتی برای بانوان مسن هم مناسب است. از این رو، برای نشان دادن آن از چنین تصویری استفاده کرده‌ایم.

از مدل خود بخواهید روی زمین بنشیند و پاهایش را به پهلو دراز کند. وضعیت بدنی خوب هنگام ژست گرفتن ضروری است. بنابراین، اگر برای ایستایی به کمک نیاز دارد، از او بخواهید دستش را به سمت مخالف دراز کند تا از ژستش حمایت کند. سپس از او بخواهید بازوهایش را در کنار پاهای خود قرار دهد تا روی زانوها، ساق پا یا باسن او قرار گیرد.

10. چرخش

چرخش فراتر از یک ژست است. این حرکت پرتره‌های زیبایی ایجاد می‌کند، به خصوص اگر زن موهای متوسط تا بلندی داشته باشد.

برای شروع، از سوژه خود بخواهید به پهلو بایستد و وقتی به او گفتید، سرش را به سمت دوربین بچرخاند. برای این ژست عکاسی دخترانه، باید چندین و چند عکس پشت سر هم بگیرید تا بین آن‌ها یک لحظه عالی پیدا کنید. مطمئن شوید که از سرعت شاتر سریع استفاده می‌کنید تا این حرکت سریع، بر وضوح عکس تأثیر نگذارد.

ژست چرخش سر به سمت شانه
ژست چرخش سر به سمت شانه یکی از جذابترین ژستهای دخترانه برای عکاسی است.( عکاسی : ستاره روزبهانی )

11. مرتب کردن موها

هدف از این ژست این است که مدل دستانش را بلند کند. این کار باعث باز شدن شانه‌های او و بهبود وضعیت کلی عکس می‌شود. نزدیک بودن دست‌ها به صورت سوژه، به توجه بیشتر بیننده به صورت او کمک می‌کند.

نزدیک بودن دست‌ها به صورت در عکاسی دخترانه
نزدیک بودن دست‌ها به صورت سوژه، در توجه بیشتر بیننده به صورت او کمک می‌کند.( عکاسی : ستاره روزبهانی )

12. تکیه دادن به دیوار و شکستن مفصل ران

تکیه دادن به دیوار، همیشه آرامش و اعتماد به نفس را در سوژه نشان می‌دهد. برای این که این ژست عکاسی دخترانه شیک‌تر شود، از مدل خود بخواهید وزنش را روی پای بیرونی نگه دارد. این حرکت پای داخلی او را آزاد می‌کند، که می‌تواند آن را خم کند یا پشت پای دیگر بگذارد. در نهایت، او می‌تواند دستش را روی مفصل ران یا لگن خود بگذارد تا تصویر زیبایی ایجاد شود.

13. نشستن با یک پا خمیده

این حالت نشسته با انواع صندلی‌، نیمکت یا حتی جدول‌های کنار خیابان و دیوارهای کم ارتفاع به خوبی جواب می‌دهد.

از مدل خود بخواهید به پهلو بنشیند و یک پایش را روی صندلی خم کرده و پای دیگرش را به سمت زمین دراز کند. اگر صندلی پشتی دارد، می‌تواند آرنج خود را به آن‌جا تکیه دهد و دست دیگرش را بالا نگه دارد تا از چانه‌اش حمایت کند.

14. دست در جیب به پهلو

این ژست برای پرتره‌های غیررسمی یا مدل‌هایی که نمی‌دانند با دست‌هایشان چه کنند و از این بابت، در مقابل دوربین احساس ناراحتی دارند، عالی است.

از مدل خود بخواهید به پهلو و در زاویه 45 درجه بایستد و دستانش را در جیب‌هایش بگذارد. جیب‌های ژاکت باید به بازوهای او اجازه دهند خمیده به نظر برسند و مثلث‌های برجسته‌تر و تصاویر پویاتری ایجاد کنند. برای داشتن ظاهر آرام‌تر، می‌توانید از او بخواهید دست‌هایش را دراز کند و در جیب‌های شلوارش بگذارد.

15. تکیه ایستاده

برای این ژست عکاسی دخترانه، به یک تکیه‌گاه با ارتفاع مناسب نیاز دارید. این تکیه‌گاه می‌تواند یک دیوار کوتاه، یک میز یا یک چهارپایه باشد. هدف این است که خانم تا حد بسیار کمی روی لبه بنشیند و همچنان به نظر برسد که ایستاده است.

از آن‌جایی که او در این حالت از حمایت فیزیکی برخوردار است، آرام‌تر به نظر می‌رسد. این ژست همچنین یک راه تعامل عالی برای تعامل با شیئی است که ممکن است بخواهید در تصویرتان باشد. به عنوان مثال، زمانی که می‌خواهید در محل کار خود یک پرتره شرکتی بگیرید، بهتر است این عکس شامل یک میز کار باشد.

16. سلفی

آسان‌ترین ژست عکاسی دخترانه و حتی پسرانه، سلفی است! چرا که شما به تمام اجزای صورت و بدن خود تسلط دارید و می‌توانید متناسب با زاویه دوربین جلوی گوشی، آن‌ها را تنظیم کنید. با این حال، مسائلی هم در این ژست وجود دارند که باید درنظر بگیرید.

اگر می‌توانید، سعی کنید دستتان در کادر مشخص نباشد و اگر هم امکانش نیست، از ژست‌های اگزجره پرهیز کنید. تنها یک لبخند ساده، می‌تواند جذابیت عکس‌های سلفی را چند برابر کند.

17. بازی با روسری و چادر

یکی از ژست‌های مورد علاقه دختران محجبه، بازی با روسری و چادر در حین عکاسی است. این گونه ژست‌ها همچنین در لوکیشن‌هایی که فضای مذهبی یا تاریخی دارند، کانسپت جذابی خلق می‌کند.

برای این ژست عکاسی دخترانه، از مدل خود بخواهید بخشی از سر خود را با شال، روسری یا چادرش بپوشاند. این‌گونه تأکید بر چشم‌های او افزایش پیدا می‌کند. یا این‌که ژست چرخش را دوباره‌سازی کنید. به این صورت که سوژه بخشی از روسری را با دست می‌گیرد و به طور همزمان چرخش را انجام می‌دهد.

 ژست‌ بازی با روسری در حین عکاسی
یکی از ژست‌های مورد علاقه دختران، بازی با روسری در حین عکاسی است. ( عکاسی : ستاره روزبهانی )

18. ژست‌های لاکچری

مهم‌ترین عامل در طراحی ژست برای عکس‌های لاکچری، لباس و لوکیشن عکاسی است. ساده‌ترین ایده‌ای که برای چنین ژست‌هایی به ذهن می‌رسد، استفاده از اتومبیل‌های لوکس است.

برخی هم برای گرفتن ژست‌های لاکچری، روی برندهای مهم لباس و اکسسوار تأکید می‌کنند و در مکان‌های خاص مانند گالری‌های VIP، رستوران‌های لاکچری و مزون‌های خانه مد حضور پیدا می‌کنند.

مهم‌ترین نکته‌ای که شما به عنوان عکاس در گرفتن چنین ژست‌هایی از سوژه باید بدانید، افزایش اعتماد به نفس او حتی بیشتر از حد عادی است. البته چنین ژست‌هایی باعث می‌شوند سن مدل شما بیشتر به نظر برسد.

19. ژست‌های دخترانه دونفره

ژست‌های عکاسی دونفره دخترانه، شامل طیف بسیار وسیعی از ایده‌ها و پوزهای مختلف می‌شوند که هر یک، احساسات متفاوتی را منتقل می‌کنند.

اگر می‌خواهید محبت و صمیمیت را در عکس منتقل کنید، از مدل‌های خود بخواهید که یکدیگر را در آغوش گرفته، یا دستان هم را بگیرند. اما اگر می‌خواهید عکستان حالت دراماتیک‌تری پیدا کند، از ژست‌های همپوشانی استفاده کنید.

یکی از ژست‌های دونفره کلاسیک و محبوب، عکاسی از نمای بالا است. بدین صورت که از سوژه‌های خود بخواهید در کنار یکدیگر قرار گرفته و مستقیم به دوربین نگاه کنند. شما نیز با ارتفاعی بالاتر از خط دید آن‌ها، عکس بگیرید.

همچنین می‌توانید از سوژه‌های عکاسی خود بخواهید سر خود را به شکل حرف S یا به شکل نیمرخ در کنار هم قرار دهند. این یکی از ژست‌های خلاقانه برای عکاسی دونفره دخترانه محسوب می‌شود.

20. ژست‌های کژوال و اسپرت

در صورتی که مدل شما لباس‌های کژوال یا اسپرت پوشیده باشد، طبیعتاً برای عکاسی از او به ژست‌های روزمره و اسپرت نیاز دارید. اکثر این ژست‌ها در فضاهای روزمره و خارجی انجام می‌شوند، اما می‌توانید خلاقانه عمل کنید و برای هر عکس، داستان مشخصی تعریف کنید.

سوژه‌های فرعی در این عکس‌ها نقش مهمی ایفا می‌کنند. چراغ راهنمایی و رانندگی، خطوط عابر پیاده، مجسمه‌های شهری، پله‌های سنگی، گرافیتی‌های دیواری و غیره، همه المان‌های جذابی هستند که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

البته مهم‌تر از این المان‌ها، نسبت سوژه با آن‌هاست. این نسبت بنا به داستانی که قرار است روایت شود، ژست‌های بیانگر مدل شما را می‌سازد. ژست‌های اسپرت معمولاً به صورت ایستاده هستند، اما ژست‌های نشسته و به زانو نیز مناسب به نظر می‌رسند.

ژست‌ عکاسی دخترانه اسپرت
ژست‌های عکاسی دخترانه اسپرت معمولاً به صورت ایستاده هستند. ( عکاسی : ستاره روزبهانی )

نکات ویژه عکاسی دخترانه برای شما که تا اینجای مطلب را خوانده‌اید…

حالا که تا انتهای مطلب با ما همراه بودید، نورنگار می‌خواهد چند نکته کاربردی برای عکاسی دخترانه به شما هدیه کند.

دختران معمولاً در عکس گرفتن با گوشی‌های آیفون هیچ مشکلی ندارند، اما در مقابل یک عکاس حرفه‌ای و دوربین بزرگ او، گاهی اوقات معذب می‌شوند. در سنین نوجوانی و جوانی، بسیاری از دخترها با مشکلات مربوط به کمبود اعتماد به نفس مواجه هستند. عکاس می‌تواند نقش مهمی در افزایش اعتماد به نفس و گرفتن نتیجه مطلوب در عکس‌ها داشته باشد. در این‌جا چند نکته ویژه برای ژست عکاسی دخترانه به شما پیشنهاد می‌شود که می‌توانید به وسیله آن‌ها، عکس‌های خاص‌تری از دختران بگیرید.

صحبت کنید، صحبت کنید، صحبت کنید

در طول آفیش عکاسی، مدام با سوژه خود صحبت کنید. سعی کنید بیشتر صحبت‌هایتان مربوط به تعریف و تمجید از او باشد. در طول فرآیند عکاسی، عکس‌های گرفته شده را از مانیتور کوچک دوربین به مدل خود نشان دهید تا ببیند که همه چیز چقدر خوب پیش می‌رود.

از پایین شروع کنید

طراحی ژست عکس دخترانه را از پایین شروع کنید و کم کم به سمت بالا حرکت کنید. با انجام ژست به وسیله بدن خود، به سوژه توضیح دهید که می‌خواهید پاهایش در حالت ایستاده، نشسته یا چمباتمه زده باشد. طبیعی است که او ژست شما را منعکس کند.

به بالاتنه و شانه‌ها حالت دهید

از مدل خود بخواهید که به بالاتنه و شانه‌هایشان شکل دهند. مثلاً بگویید یک شانه را بیندازند، یک شانه را از دوبین دور کنند، یا یک شانه را به سمت چانه خود کج کنند. این کار بدن را درگیر می‌کند و زوایای جذابی ایجاد می‌کند.

از مدل خود بخواهید که به بالاتنه و شانه‌هایشان شکل دهند.
از مدل خود بخواهید که به بالاتنه و شانه‌هایش شکل دهد. ( عکاسی : ستاره روزبهانی )

دست‌ها را مشغول نگه دارید

با بازوها و دست‌های سوژه هدف بدهید. در ژست‌های عکاسی دخترانه، بهتر است مدل شما صورت و گردنش را لمس کند. می‌توانید آن‌ها را تشویق کنید که با جواهرات، روسری، یقه پیراهن، کلاه، ژاکت یا دیگر اکسسوارهای خود بازی کنند. یکی از کارهای رایج، این است که مدل انگشتانش را لای موهایش می‌کشد. این ژست عکس‌های طبیعی و جذابی ایجاد می‌کند.

ژست‌های عکاسی دخترانه،
در ژست‌های عکاسی دخترانه، بهتر است مدل شما با کلاه، ژاکت یا دیگر اکسسوارهای خود بازی کنند.

سوژه را به حرکت وادارید

ترکیب حرکت، تصویر پویاتری ایجاد می‌کند. در مدل عکس گرفتن دخترانه، به خصوص از سوژه‌های کم سن و سال‌تر، بخواهید که جست‌و‌خیز کنند، بالا و پایین بپرند و دور خود بچرخند. حرکت همچنین به آرامش سوژه‌های شما کمک می‌کند.

برای ثبت عکس دخترانه خاص، خلاقیت مهم‌ترین چیز است. سعی کنید هر بار با ظرافت تمام، تغییر کوچکی در ژست عکاسی دخترانه ایجاد کنید تا حس و حال عکس عوض شود. این باعث می‌شود تصاویرتان منحصربه فرد باشند.

برای ثبت عکس دخترانه خاص، خلاقیت مهم‌ترین چیز است.
برای ثبت عکس دخترانه خاص، خلاقیت مهم‌ترین چیز است. (عکاسی : ستاره روزبهانی )

وضعیت طبیعی سوژه را استخراج کنید

به عنوان یک عکاس حرفه‌ای، بهتر است که در تمام طول فرآیند عکاسی با سوژه خود صحبت کنید. یکی دیگر از راه‌های کشف سلایق مشتری، ارائه پرسشنامه قبل جلسه است. از او درباره فعالیت‌های مورد علاقه، سلیقه موسیقیایی، حیوانات خانگی و دوستانش سؤال بپرسید. به دنبال موارد مشترکی بگردید که بتوانید با هم ارتباط برقرار کنید. از آن‌ها بخواهید حالت‌های مختلفی مثل نرمی، شیرینی، آرامش، شادی، بازیگوشی و گاهی اوقات نگاه تند و نگاه پرسشگر را با چشمانشان نشان دهند.

از آن‌ها بخواهید کاری را انجام دهند که دوست دارند

به سوژه‌هایتان اجازه بدهید وسایل ورزشی، ساز، لباس رقص و هر وسیله‌ای که در فعالیت‌های مورد علاقه‌شان استفاده می‌کنند، با خود بیاورند. این موضوع به آن‌ها فرصتی می‌دهد تا در مورد علایق خود صحبت کنند و به شما فرصتی می‌دهد تا اشتیاق را در آن‌ها به اوج برسانید. از جذاب‌ترین موارد ژست عکاسی دخترانه، آن ژست‌هایی است که در هنگام رقص، نوازندگی و انجام دادن سایر فعالیت‌های مورد علاقه مدل شما انجام می‌شود.

کد تخفیف نورنگار

سخن پایانی

به عنوان یک عکاس حرفه‌ای، این شما هستید که باید به مدل خود کمک کنید تا احساس راحتی کند. شما باید بتوانید به خوبی او را جهت‌دهی کنید و فرآیند عکاسی خود را به آن سمت هدایت کنید. شما می‌توانید با آماده کردن چند ژست از پیش برنامه‌ریزی‌شده، کنترل عکاسی را در دست بگیرید. این کار به شما کمک می‌کند تا توانایی خود را نشان دهید و با مدل خود ارتباط مناسبی برقرار کنید. ایده ژست عکاسی دخترانه که در این مطلب آورده شد، می‌تواند الهام‌بخش ثبت تصاویر خاص دخترانه باشد. اگر سوالی در مورد عکاسی دخترانه دارید، در قسمت نظرات بپرسید تا شما را راهنمایی کنیم.

تیم تحریریه نورنگار

نویسنده : تیم تحریریه نورنگار

تیم ما متشکل از نویسندگان متخصصی است که اشتیاق زیادی به صنعت تصویربرداری دارند. هدف ما این است که به شما در درک بهتر عکاسی، ارتقای مهارت‌هایتان و الهام‌بخشیدن به خلق آثار هنریتان کمک کنیم.

9 دیدگاه

 • donya6886 گفت:

  سلام و عرض ادب
  من عکاسی خیابانی انجام میدم ایده های جالبی بودن
  برای کارم کاربردی بود ممنون از نورنگار

  • پشتیبان نورنگار گفت:

   سلام دوست عزیز
   عالیه خوشحالم که مقاله براتون مفید بوده موفق باشید 🙏🌹

 • donya80 گفت:

  درود و مهر
  من آنلاین شاپ دارم فروش لباس دخترونه
  این مقاله خیلی به کارم اومد برای ژست های فروش
  ممنون از سایت خوبتون

  • پشتیبان نورنگار گفت:

   درود دوست عزیز نورنگاری
   خیلی خوشحالم که این مقاله براتون مفید بوده
   به امید موفقیت در کسب و کارتون 🙏🌹

 • شاپرک گفت:

  جالب بود ولی چرا همش چشما طوری باشه ک تو عکس معلوم نشه همش رو به پایین نگاه کنیم یعنی

  • پشتیبان نورنگار گفت:

   ممنون از حسن توجه شما دوست عزیز
   این ژست ها سلیقه ای هست ممنون از ثبت نظرتون 🌹

 • فاطمه گفت:

  ممنون
  من برای نقاشی فیگور خیلی بدردم خورد 😁❤

  • پشتیبان نورنگار گفت:

   ممنون دوست عزیز از حسن از نظرتون 🙏🌹

 • پریا گفت:

  عاااالی، ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *